RXR-YC25000BD Explosiounsgeschützte Brandbekämpfungsroboter fir Dampofzuch a Scouting
Kuerz Beschreiwung:
Produktdetailer
Produkt Tags
Produkt Iwwersiicht
Uwendungsberäich
Feierrettung a grousse Pëtrols- a Chemiebetriber
Rettung an der Ëmwelt vu Rauch, gëftegen a schiedleche Gasen
Produktcharakteristiken
1.★ Fëmmen
2. Detektioun vu ★ gëftege a schiedleche Gaser
8 Gaser an 2 Ëmweltparameter
3.★ Traktioun: N 6500
4.★ Zougang zu der Robot Network Cloud Plattform
Schlëssel technesch Indicateuren
4.1 Roboter:
1. Numm: Brandrauchdetektiounsroboter
2. Modell: RXR-YC25000BD
7. Power: Elektresch, ternär Lithium Batterie
8. Gréisst: Längt 1964 mm × Breet 1298 mm × Héicht 1543 mm (Dëse Parameter entsprécht dem Inspektiounsbericht vum Nationalen Zentrum fir Qualitéitsiwwerwaachung a Kontroll vun der Feierausrüstung)
9. Duerchmiesser vun der Lenkung: 2130 mm (Dëse Parameter entsprécht dem Inspektiounsbericht vum National Fire Equipment Quality Supervision and Inspection Center (CNPC))
10. Gewiicht: ≤ kg 870
12.★ Widderstand: ≥100 m (zwee DN80 voll Waasserbänner zéien))
13. Foussgeschwindegkeet: 0~1,36 m/s, Fernbedienung stufenlos Geschwindegkeetsännerung
16. Héicht iwwer dem Kapp: ≥250 mm (Dëse Parameter entsprécht dem Inspektiounsbericht vum Nationalen Zentrum fir d'Qualitéitsiwwerwaachung an d'Inspektioun vu Feierausrüstung)
17.★ Ofstand vum Buedem: 194 mm (Dëse Parameter entsprécht dem Inspektiounsbericht vum National Fire Equipment Quality Supervision and Inspection Center (NCQPC))
18. Lateral Stabiliséierungswénkel: ≥45°
19. Spazéierzäit: ≥ 2,5 Stonnen
20. Liewensdauer: ≥10 Stonnen
22. Video Iwwerdroungsdistanz: 1500 m
28. Kontrollterminal: Handheld digital integréiert Fernbedienungsterminal
4.2 Roboter-Rauchofzuchssystem:
1. Auspuffmaschinn: Redel Auspuffmaschinn
2.★ Loftvolumen: m³/h 25.000
3.★ Wénkel: -3~16°
4.★ Rauchofzuchmaschinn CITIC Héicht: mm 1210
5. Aarbechtsdrock: 1,0 ~ 1,2 MPa
6. Waasserinterface: DN80 japanesche Schnellstecker
7.★ Fuermodus: Waasserundriff
8.★ maximalen Waasserduerchfluss: 620 Liter/Min
4.3 Roboter-Opklärungssystem:
2. Hiefheicht vun der ★ explosiounssécherer Hiewplattform: Ufankshéicht: 1326 mm, Hiefheicht 2133 mm
CH4: VOL 0-100 Prozent
CO₂: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Temperaturberäich: -25°C bis 60°CC
Fiichtegkeetsberäich: RH bis 90 Prozent RH 0 Prozent
4.4 Video- an Audiowahrnehmung vu Roboter:
3. Kamerapixel: Milliounen HD-Biller, Opléisung 1080P, Wäitwénkel 60°
4.★ Kameraschutzniveau: IP68
5. Technesch Ufuerderunge fir d'Schallopnahm: Fernopnahm vum Feldschall, einfach d'Situatioun vun agespaarte Leit ze verstoen, Opnahmdistanz vu 5 Meter, Frequenzberäich 20 Hz~20 kHz, Empfindlechkeet ≥40 dB
4.5 Konfiguratiounsparameter vum Fernbedienungsterminal
1. Dimensiounen: 410 * 310 * 70 mm (Héicht ouni Wipp)
2. Gesamtgewiicht: 6,5 kg
4. Kontrollsystemplattform: Windows 7 Betribssystem
5. Aarbechtszäiten: 8 Stonnen
10. Kontroll-Opklärungssystem Hiewschalter: Jo, Selbst-Reset-Punktschalter
11. Videoschalter: Jo, Selbst-Reset-Punktschalter
12. Kontroll automatesch Abschleppfunktioun: Jo, Selbstreset-Punktschalter
13. Beliichtungssteierungsfunktioun: jo, Selbstreset-Punktschalter, PC Selbstverriegelungsreaktioun
14. Hëllefsmëttel: Schëllerriemen fir Fernbedienungsterminal, mobilt Stativ
4.6 Internetfunktioun:
1.GPS Funktioun: GPS Positioun, Streck kann ofgefrot ginn
4.7 Aneres:
Produktkonfiguratioun
1. Brandrauchdetektiounsroboter ×1
2. Fernbedienungsterminal ×1
3. Karosserieladegerät (54,6 V) × 1 Set
4. Fernbedienungsladegerät (19,6 V) × 1 Stéck